Lulić Laziju donio trofej Kupa

Senad Lulić je odigrao svih 90 minuta u utakmici  finala Kupa Italije snage odmjerili Roma i Lazio, te je u 71. minuti pogodio za svoju ekipu. Pjanić je susret počeo sa klupe za rezervne igrače te u igru nije ulazio.

Ekipe su od samog početka bile dosta borbene te je u prvih 45 minuta podijeljeno i pet žutih kartona – tri za Lazio i dva za Romu.

Golova u prvom poluvremenu nije bilo te se na odmor otišlo sa onim početnim rezultatom, 0:0.

U drugih 45 minuta obje ekipe su krenule nešto konkretnije, ali je prvi pogodak na susretu pao u 71. minuti. Lazio je poveo, a strijelac za momčad Vladimira Petkovića je bio naš reprezentativac, Senad Lulić.

Do kraja, ekipa Rome je pokušavala svim silama da se spasi poraza, ali je Lazio bio isuviše odlučan da dođe do trofeja.

Ostalo je 1:0 za Lazio, a naš reprezentativac je još jednom pokazao koliko je vrijedan za ovu momčad.

Source: Sportsport.ba